It is currently 19-Dec-2018 3:29

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
PostPosted: 25-Dec-2010 4:55 
Planiram da je uzmem posto ih jako malo zeleo bi cuti od ljudi koji je voze misljenje o manama i vrlinama.Hvala unapred

Reply with quote  
 Post subject: Re: Mazda 2 2003 1.4hdi
PostPosted: 27-Dec-2010 3:30 
Kupio istu pre nekih 8 meseci... uvežena iz Italije, 100000 presla, mada se tu nikada ne zna... decembar 2004.g....

Za sada sam prezadovoljan... sve radi kao sat... trosi 6.1l u gradu... od delova jos uvek nisam nista menjao... osim onih da kazemo potrosnih delova... filteri, ulje, diskovi, paknovi, akumulator...

Neznam da li znas ima Fordov motor, koji se nalazi valjda i u Pezou i Citroenu...

Ako imas jos neko pitanje slobodno pitaj...

Pozdrav!

Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 28-Dec-2010 12:23 
Pa imam hiljadu pitanja...
Kakve su cene rez.delova dali ih ima?
Ima li auto neke boljke na koje bi trebao da obratim paznju kod kupovine.
Kazes da je motor iz citroena i pezoa znaci li ti da je motor 1.4hdi...
Ako nije tajna mozes li da mi kazes koliko si ga platio.Cudno mi je da su preko ti automobili skuplji nego sto su ovde sa svim dazbinama...
Hvala unapred

Reply with quote  
PostPosted: 31-Dec-2010 7:22 
Meni rodjeni brat zivi u Svajcarskoj i jurio sam tamo nesto da pazarim, ali sobzirom da bi me kupovina iste izasla nekih 2-3000 eura vise... odustao sam na sopstveni rizik.... i za sada mislim da se nisam prevario.... neznam zasato je to tako, ali tako je! :)

Nasao sam slucajno servisnu knjizicu u autu (kupac mi je nije pokazao) i mislim da nisu varali sa kilometrazom, jer se sve slaze... ali uvek postoji ALI...

U delu NASE MAZDE imas odeljak Mazda 2 2003 godiste... tako nesto... tamo sam pisao o cenama, kao i drugi clanovi... pa pogledaj... da ne bi opet sve ispocetka... :)

Ukratko delova ima, ali treba na neki nacin izbegavati ovlasceni srevis...

Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 31-Dec-2010 7:26 
Nisam u potpunosti odgovorio na sva pitanja... boljki za sada nema... sve radi... utegnuto... kao nov auto... vreme ce pokazati... a cena je izasla oko 5400 eura sa raegistracijom... motor je 1.4...

Reply with quote  
PostPosted: 24-Apr-2012 9:57 
Molim za informacije,vozim WV Polo 1,4 tdi 2007 godiste,pazaren nov u Srbiji,presao sa njim 230000 km i nista nije menjano osim ulja,filtera,sijalica i pločica.Trazim auto za zenu koja nije mnogo vozila,pre neki dan videh na placu Mazdu 2 2005 godiste,1.4 hdi,automatik tiptronik menjac,zaista izgleda fantasticno ocuvana,rekao bih i da je kilometraza prava 142000 prvi i jedini vlasnik u Italiji je bila zena 1942 godiste ima kopija saobracajne i servisna knjizica,auto mi se zaista mnogo svideo...kakva su iskustva a pogotovo me zanimaju iskustva u vezi tog automatskog menjaca koji bi zeni bio zgodan...cene odrzavanja menjaca,koliko moze da izdrzi i slično...

Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 25-Apr-2012 7:31 
Moderator

Automobil: mazda premacy 1.8 16v
generalno kod nas u klubu slabo ima ljudi sa dvojkom, mada ima dosta clanova koji se razumeju u mazdine motore generalno , pa ce ti vec napisati nesto,sta znaju. ti do tada mozes da odes na temu "nase mazde" tu potrazi, mislim da ima par predstavljanja mazdi 2 od strane nekih clanova koji vise nisu aktivni, ali tu su ostali zapisani njihovi utisci i impresije...mislim da su svi bili prezadovoljni!!!

Offline Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 13-May-2012 7:57 
Kupio Mazdu 2!

You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Reply with quote  
PostPosted: 23-Sep-2013 7:38 
Drugari,

Pošto sam jako zadovoljan svojom Mazdom 2, preporučio sam i firmi gde radim da kupe jednu za kurira i pronašli smo jednu ali je dizelka 1,4 CD.
Prešla je oko 170 000 km, pa me interesuje ima li neko iskustvo sa takvim motorom i koje su mu mane, pošto znam da su dizelaši kod Mazde neuporedivo lošiji od benzinaca.

Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 23-Sep-2013 8:15 
Mazda lover

Automobil: mazda 626 ge 86kw automatik
nisu losiji nego skuplji za odrzavamje

Offline Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 23-Sep-2013 8:35 
Moderator

Automobil: Mazda3 sedan 1.6MZ-CD TX+
Evo ovde malo info, da se ne bi ponavljali... ;)
viewtopic.php?f=195&t=46939

Offline Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]