Motor za podesavanje farova

Post Reply
Dankas
jr. Mazdaš
Automobil (Car): Mazda MPV LX II
Lokacija (Location): Zagreb, HR

Motor za podesavanje farova

Post by Dankas » 20-Mar-2017 8:58

Vec neko vrijeme mi ne radi motoric desnog fara a sad od nedavno niti lijevog. Dal netko zna moze li se to popravit, kupit zamjenski ili dolazi samo u setu s farom? Iskreno mi se ne skida branik i far samo da otkrijem da je motor unutar fara i da nema kemijanja. Fala svima

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
Image

chupo
Mazda lover
Automobil (Car): Mazda Premacy / Hyundai Accent
Lokacija (Location): Loznica/Niš

Re: Motor za podesavanje farova

Post by chupo » 30-Mar-2017 8:21

I meni je na Premacy-u isto tako radio samo desni, a sada neradi nijedna strana. Proverio sam da mi naponi dolaze do fara, a motoric je unutra, tako da mislim da nije vredno truda i cimanja oko tako sitne stvarcice.

Kada mi je auto bio na farbanju zaboravio sam da dodjem i da skinem farove da probam da popravim, ali sumnjam da bi bio uspesan jer se tu pojedu zupcanici, a posle toga motoric radi satima i onda pregori. Sitnica oko koje se nije vredno cimati.
2002 Mazda Premacy 2.0 DiTD - 429.000 KM
2007 Hyundai Accent 1.6i GLS - 12.200 KM

Dankas
jr. Mazdaš
Automobil (Car): Mazda MPV LX II
Lokacija (Location): Zagreb, HR

Post by Dankas » 30-Mar-2017 12:17

Ma joj, ja uglavno samo i trošim vrijeme na te sitnice..haha, malo sam analan što se tiče funkcionalnosti auta...dakle, ne smeta me loš lak i udubljenja od tuče, jer je to stilski. Al motorići koji ne rade....ako ništa drugo mogu ih rastavit da vidim kako rade, ako već ne mogu popraviti ;)
Image

chupo
Mazda lover
Automobil (Car): Mazda Premacy / Hyundai Accent
Lokacija (Location): Loznica/Niš

Post by chupo » 03-Apr-2017 8:30

Neznam šta da ti kažem, ako si voljan da skidaš farove i branik probaj, ništa te ne košta, samo budi svestan da su jako male šanse da popraviš nešto što je realno sitnica, a velike šanse da nešto "zajebeš".
2002 Mazda Premacy 2.0 DiTD - 429.000 KM
2007 Hyundai Accent 1.6i GLS - 12.200 KM

Post Reply

Return to “Elektrika, klimatizacija i audio”