It is currently 17-Nov-2018 3:15

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
PostPosted: 08-Feb-2012 12:10 
Pozdrav, evo posle duge potrage, jedino sto sam uspeo da pronadjem je ovo:
http://www.leboncoin.fr/voitures/255040990.htm?ca=16_s#

Jako malo slika i podataka o vozilu ima ... pouzdan lik mi je to pronasao, tako da verujem u istinitost podataka, ali me zanimaju vasa misljenja o autu. Znam da ne moze mnogo da se vidi, pa se ja sada lomim da li da uzimam ili ne. :)

I kakav je to paket opreme "elegance", postoji li to uopste?

Hvala :)

Reply with quote  
PostPosted: 08-Feb-2012 11:08 
Site Admin

Automobil: Honda CR-V, Mazda 5, Berlingo
Elegance nema paket,to je nesto bezveze, ovo lici na neki tx ili tx+, ima automatsku klimu, komande na volanu, maglenke, izgleda fino, slika ima stvarno malo, ali ako imas poverenja u coveka sto da ne.

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 09-Feb-2012 12:07 
Kaze da ima i xenon farove, ali ne vidim nigde prskalice ... moguce da je naknadno nesto budzeno ... moram samo da proverim neke detalje, cini mi se da je enterijer malo izgreban.

A to bi trebalo da pise u knjizici da li je TX ili TX+ ??? :)

Reply with quote  
PostPosted: 09-Feb-2012 1:29 
Moderator

Automobil: Mazda3 sedan 1.6MZ-CD TX+
Auto se ne uzima na osnovu 3 slike. ;) Mozda je nesto prikriveno, trazi da ti posalje bre 35 slika, ako si zagrizao bas za ovaj. Ja kad sam gledao svoj auto preko neta, bilo je 7-8 slika, trazio jos, covek otisao slikao svaki detalj i poslao mi 30 slika.
Ne verujem da je TX+ posto nema senzore za kisu, a onda verovatno ni za svetla... ksenone fabricke nema. Nivoi opreme zavise od trzista za koje je radjeno, elegance je kod Mecke a ne Mazde, u knjizici (makar kod mene) to ne pise, i nije ni bitno da li je TX ili TX+ vec sta sve ima.

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 09-Feb-2012 12:50 
Sve je jasno, zato se mnogo i premisljam. Imam jos jednu opciju, taj auto mogu licno i da pogledam, ali ima par stvari koje mu nedostaju. Npr. ima samo radio, bez CDa ... e sad', ne znam koliko je to tesko pronaci, i da li se menja cela centralna konzola, sa sve kontrolama za klimu ili je moguce izvuci samo radio?
I zadnja polica koja deli prostor kabine i gepeka (ona iza zadnjeg sedista) ... ko zna zasto je nema, sve mi je to malo sumnjivo. :)

Reply with quote  
PostPosted: 09-Feb-2012 2:00 
Moderator

Prvi put vidim da ima takav model, tj. samo radio... ;) verovatno ima satelitski radio ili dole na sredini slot za mini disk. Ne menja se cela konzola vec se vadi samo audio uredjaj (head unit).
To jos nema da se nadje u slobodnoj prodaji kod nas ili na odpadima sem da se porucuje preko ovl. servisa -> http://phwt.mazda.co.uk/at/de/M3P/9 kao i zadnja polica, a cene su vesele.

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 09-Feb-2012 9:54 
Heh, znaci oko 200e za CD player ... lepo :D
Ne znam gde ti ljudi nabavljaju vozila, i kakvi su to sve paketi opreme ... nema ovo, nema ono ...
dobro je da ima volan i kocnice. :D

Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 10-Feb-2012 1:08 
Mazdolicus Maximus

Automobil: 626 2.0D GD & 323f 1.8 16V
meni se po slikama cini da ima cd player

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 10-Feb-2012 1:35 
Moderator

Automobil: mazda premacy 1.8 16v
ova cena od 4000eur mi jako sumljiva , ja najjeftiniju na koju sam ja naisao je 4500 eur u de . s tim sto ispod 5000 5500 nema nista normalno....mislim na de trzistu!

Offline Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 10-Feb-2012 2:30 
Moderator

Ovaj francuz ima CD, ono je bila neka druga tj. ova -> http://www.mojauto.rs/polovni-automobil ... 3_2004_god samo mislim da tako nesto ne postoji... ;) i nju smo komentarisali skoro u "oglasima", da se ne ponavljamo...
Cene fabrickih audio uredjaja idu od 200e pa do 434e plus dodaj na to carinu i pdv. :mrgreen:
A tebi je onda svakako isplatljivija ugradnja XcarLink MP3 uredjaja za oko 100e, eno ima ga Shomi u svojoj trojci i ja se razmisljam da ga uzimam jer moj ne cita MP3.
A DE. trziste ima skoro iste cene kako i kod nas ali zato daleko kvalitetnije primerke. ;)

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 10-Feb-2012 5:20 
Da, to je taj auto ... premisljam se, moracu da skoknem do Valjeva pa da pogledam, lik tvrdi da je uvoz iz Nemacke ... naravno, sve se to moze proveriti u AMSS-u. ;)

Sto se tice audio uredjaja, carinu i pdv nisam ni racunao :D
Cini mi se da je skroz ok XcarLink, nisam ni znao da postoji tako nesto ... gde ja zivim :D
A bitno da sam cuo za GTA car kits:
http://www.youtube.com/watch?v=cz3PJkNg3M8

Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]