It is currently 16-Dec-2018 2:52

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 302 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2013 6:08 
Mazdolicus Maximus

Automobil: Mazda 6
Lepo , pa što im lepo to ne pošalješ komandiru ?

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 25-Dec-2013 6:29 
Ne vredi, ovo na pesackom je parkirano ispred supa, tako da svi znaju za to ali niko nista ne moze . Sto je jos bahatije, vidi se da ima mesta da se parkiraju, a oni ovako . :bich

Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2013 1:39 
Mazda lover

Automobil: Toyota Celica STI
xexexe Dzigi ti poceo da pratis pandure,jos malo ces ti njima da pises kazne... :lol4 :lol4

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2013 11:17 
Ma jok, nego se pokrenula diskusija u jednoj grupi na fb-u kako u nasem gradu svugde postavili zabranu parkiranja . Ako krenes kroz Brus, nemas gde da se parkiras, a da je bar da ima uredjeni parkinzi pa i 'ajde . Pa ja okacio sliku od pandura u civilu, pa jos jedan lik poceo da dodaje, i tako eto skuplja se .

Bas mi se i zalio vozac Aks-a, kako nema gde propisno da stane, a ako prekrsi drndaju ga panduri, a ako ne prekrsi, treba mu 5 dana da isporuci posiljke :D

Ali realno, zar nije bahato da ovako stanu na pesacki iako imaju mesta koliko hoces, pogotovo nocu ?! Zato im treba malo sibnuti unutrasnju kontrolu pa da vide :D

Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2013 11:36 
Mazdolicus Maximus

Automobil: Škoda oktavia 3 RS 2.0 tdi
Mene prekjuče zaustavio kod Boleča pandur za punu liniju, tj ja preticao neku vucibatinu koja jedva mrda po putu i naletim na patrolu sa puntom, dvojica u njemu sede, a treći zaustavlja. Kaže, svetla i pojas da zaboravi, ostaje samo puna linija. Uzme dokumenta i krene ka kolegama u auto, ali u međuvremenu vidi superba kako pretiče preko pune i pokuša da ga zaustavi, ali ovaj proleti! :lol4 Onda ova dvojica u autu ispotpisivali punta i krenuše za njim. Treći pandur ostao sam na ulici sa mojim dokumentima, a treći lik koga su zaustavili pre mene, ostao i bez dokumenata jer su mu ova dvojica u kolima već pisali prijavu. :) Ja kažem panduru, teško će ga stići sa puntom jer nailaze uzbrdice ka Grockoj, a superb vuče ko tri punta. Ovaj odgovara da ima još dve patrole napred jer je neka pojačana kontrola tehničke ispravnosti. Tako smo čekali ravno pola sata, ja ubeđujem ovoga kao da mi vrati dokumenta i oprosti jer sam se udostojio da se zaustavim! :D On mi priča kako ne može jer mu je šef u kolima i video je kada me zaustavio, kao i ovaj kome već pišu kaznu. Priča mi kako nemam pozadi zimske gume, ja kažem pa ne vozim ga po snegu, a on da to nema veze i da Alvirović lupeta gluposti, te da njega zovemo da nam plaća kazne! Kao sve 4 zimske od 1.novembra do 1.aprila. Ja kao zbunjen se čudim i klimam glavu, neću da ga nerviram i da mu pojašnjavam da nisu u pravu. Sve gledam da kad već gubim vreme, da ga smekšam. Ovi se sa autom vratli posle pola sata i kako su nailazili i sami pretiču preko pune bez rotacije, ali nema veze jer ko će njima da piše! Kad su stigli pita kolega jel ste ga navatali, a ovi "k" navatali, kaže držim pun gas na uzbrdici, a ovaj odmiče ko da stojimo! :lol4 :lol4 :lol4 Kažu, ni broj mu nisu videli! Naravno od još dve patrole nema ništa jer kasnije ni na jednu nisam naišao. Meni rekao ovaj da sednem u auto dok ne završe prijavu koju su započeli prethodnoj mušteriji. Ja sačekao i kad su ovoga završili, pandur mi doneo dokumenta i kaže da je on ubedio šefa da me pusti jer sam dobar čovek! :lol4 Ja se puno zahvalio i odem. :)

viewtopic.php?f=195&t=48165

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2013 11:47 
Hahahha, kao u filmi :D
Zato sam i ja dobar prema njima i pravim se blesav kao da nista ne znam dok ne napisu, e kada napisu , onda vise ne vredi :D

Jednom sam tako gledao u Brusu, mi imamo cuvenu jednosmernu ulicu u koju svi stranci ulecu jer misle da je to put za Kopaonik, iako je znak svake godine sve veci i veci .
I tako uleteo kamion sa prikolicom, i video sta ja uradio i krenuo da vraca, a pandur onako ponosno sa dokumentima krenuo da ga saceka iza kada izadje iz ulice . Medjutim, tu situaciju pratilo dosta nas i neko pokaze kamiondziji da vozi napred, kamiondzija krene napred, jos kad je primetio pandura, pun gas i kroz jednosmernu ode i ka Kopaoniku .
Posto im auto nije bio tu, mislim da ga nisu uhvatili, ali mi je mnogo drago sto je pobegao ! :D

Pogresio jeste, to stoji, ali umesto da ga puste da izadje napred jer je tako bilo bezbednije, oni se postavili iza i cekaju ga , e prtz :D

Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 26-Dec-2013 5:43 
Mazda lover

Auuu koja prica... :lol4 kad bi imao rx-8cu ne bi im stao nikad... :lol4

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject: Re: Kako izbeci kaznu ?
PostPosted: 26-Dec-2013 9:00 
Moderator

Automobil: Mazda3 sedan 1.6MZ-CD TX+
hehehe dobre price :palac
Mene kad zaustavljaju, uvek im namerno stanem 20-30 metara dalje i onda ga gledam na retrovizor i cekam da mi pridje, ne vracam se u rikverc! :P :lol4
I ako mi se posle buni sto je pesacio, kazem nisam video na vreme i nije bilo sigurno da se naglo iskljucim. :hump

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject: Re:
PostPosted: 26-Dec-2013 9:35 
Moderator

Automobil: mazda premacy 1.8 16v
ZiX wrote:

tvoj bata im je bezao i sa celicom...njemu za tu akciju ne treba rx :bravo1 :bravo1 :bravo1 :lol4 :lol4 :lol4

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject: Re: Re:
PostPosted: 27-Dec-2013 1:11 
Mazda lover

srh wrote:
ZiX wrote:

tvoj bata im je bezao i sa celicom...njemu za tu akciju ne treba rx :bravo1 :bravo1 :bravo1 :lol4 :lol4 :lol4

A da cuo sam za tu akciju... :DJos me zove i kaze,,e mislim da me je pandur zaustavljao al ja nisam stao,, :lol4 lud covek... :drive:

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2013 1:53 
Moderator

Automobil: mazda premacy 1.8 16v
xaxxaxaxax...i eto odgovora na pitanje u naslovu teme ''kako izbeci kaznu''- pa pobeci!!!! xaxxaxaxaxxa

Offline Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 27-Dec-2013 8:36 
srh wrote:
xaxxaxaxax...i eto odgovora na pitanje u naslovu teme ''kako izbeci kaznu''- pa pobeci!!!! xaxxaxaxaxxa

:lol4 :podrzava

Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 27-Dec-2013 11:38 
Moderator

Automobil: Mazda 323F 1.8 DOHC,Lantis 1.5
Pa sta cu jbg...nevezan, popio par piva, prekoracio duplo bar brzinu, a auto crni SPORCKI heheh...ne bi mi ginula robija.bezao sam do Sajma u pm ;)

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 28-Dec-2013 1:18 
Mazda lover

Da si stao tebe bi :hump ,a meni uzeli auto... :prut :lol4

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 08-Jan-2014 4:13 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 160&type=1

Reply with quote  
PostPosted: 08-Jan-2014 7:06 
Moderator

Automobil: Mazda3 sedan 1.6MZ-CD TX+
To su spekulacije... Banka to ne radi, sem ukoliko ne postoji sudsko resenje!

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 08-Jan-2014 7:38 
Mazdolicus Maximus

Đole dobro kaže, ne može bez sudskog rešenja o izvršenju koje mora biti pravosnažno. Sad, pravno je moguće da se ovo izvede bez znanja vlasnika, ali to može biti samo ukoliko je rešenje pravosnažno. Može postati pravosnažno ako dužnik izbegava prijem, pa se okači na oglasnu tablu i tako ode na izvršenje. Ali u tvom slučaju dzigi, to je malo verovatno jer na tvojoj adresi žive tvoji i ti uvek budeš obavešten o pošiljkama. Mada, ovo se toliko retko primenjuje i u bg-u to sudovi u principu ne rade.
Ovo je najpre moguće kod parking doplatnih karata jer se u ovom slučaju ne vodi prekršajni postupak dok dužnik ne prigovori, već se pokreće izvršni postupak. U ostalim slučajevima (saobraćajni prekršaji) uvek prethodi prekršajni postupak, pa tek nakon njegove pravosnažnosti eventualno izvršni. Ne treba ni verovati svemu Alviroviću jer on širi gomilu dezinformacija.

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 08-Jan-2014 7:57 
Ma ja se ne cimam ni najmanje ionako nemaju sta da skinu :lol4

Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 10-Jan-2014 1:00 
Ljudi, ja ne mogu da verujem . Mozete li vi poverovati da su neki strucnjaci u mom gradu postavili svugde zabrane parkiranja . Verovali ili ne, postoji mozda 30 parking mesta, od kojih su 20 za Dis i 10ak sto ima da se nadje oko zgrada . Inace sada, kada turisti npr idu na Kop, verovali ili ne, nema gde da se stane, ali bukvalno . Dodje mi da ukljucim kameru i da obletim ulice i nakacim na youtube, pa ovo nema nigde :D
Podjem u grad autom, i vrtim se pola sata, onda se vratim do blizu kuce, parkiram pa pesice :D Ovo sto pisu da ima 85 ciste budalastine .

Setam dete pre nekoliko dana, i dete se istraumiralo, pita me , '' Ama sta su postavili ove znakove ne moze da se prodje od njih '' :D

Ceo Brus vrvi o tome, prodjete gradom, ljudi non stop o tome pricaju .

I po raznim sajtovima se kace vesti u vezi toga

http://brusonline.com/servisne-informac ... ranje.html

Tako da cemo najverovatnije dobiti novu tablu za ulazak u grad
Image

A razmatra se i ovo resenje

Image

Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 10-Jan-2014 1:21 
Mazdolicus Maximus

Da ne bude politički komentar, ali motke u ruke i... :prut

Offline Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 10-Jan-2014 2:50 
Moderator

Automobil: Mazda 323F 1.8 DOHC,Lantis 1.5
:lol e dobri su... ccc :evil:

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 10-Jan-2014 2:56 
Ali deo '' U planu je uskoro jos obelezavanje parking mesta, ali do tada saobracajni znaci su tu da ne dozvoljavaju parkiranje, a i obavezuju saobracajnu policiju da postuje propise i na zalost kaznjava vozace ''

Znaci u prevodu, nema veze sto vi nemate gde da parkirate, nasa patrola ce vas rado kazniti :lol

Dakle ako prolazite kroz Brus, imajte na umu ovu temu , da je odgovor na temu '' Kako izbeci kaznu '' , kroz Brus nikako :mrgreen:

Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 18-Feb-2014 11:03 
Mazdaš u povoju

Automobil: Mazda 3
Do sad je meni bilo, ako postoje sanse da se nesto plati na licu mesta "Pa sta cemo sad da radimo?" sto predstavlja sifru za mito :) Oni koji nece da prime odmah pisu i nema dileme...

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 27-Feb-2014 9:52 
http://www.polovniautomobili.com/auto-v ... -kazne.php

Hehehe, pa kod mene je ovo vec uvedeno, sta se radi kod nas, strasno ...

Inace posto se uvodi ovo za 50% , ocekujemo poskupljenje za 150% :D

Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 27-Feb-2014 1:09 
Mazdolicus Maximus

Ja sam danas pre vremena registrovao fabiju ako me slučajno unesu u evidenciju, inače ne verujem da će imati vremena da sve kazne pribeleže! :P Danas mi na tehničkom jedan genijalac napomenuo da su mi zatamljena stakla i da tako po zakonu ne bi smeo da prođem. :lol4 Ja se nasmejao i rekao da me ne zjb, pa nismo u Nemačkoj! :D On onda kaže da nije ni mislio da pravi problem, nego ako me neko zaustavi da kažem da sam zatamnio posle tehničkog. Ja mu odgovorio da ne brine jer ako me zaustave neće ni pitati za stakla jer će me verovatno nahvatati za nešto ozbiljnije. :D

Offline Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 302 posts ]  Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]