It is currently 20-Oct-2018 12:32

All times are UTC + 1 hour [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 381 posts ]  Go to page Previous  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Author Message
PostPosted: 26-Aug-2018 10:25 
Moderator

Automobil: Mazda3 sedan 1.6MZ-CD TX+
Nije mi dobro kopirao.. evo sad

http://www.vrelegume.rs/vesti1/brend-sh ... aopstenje/

Offline Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 01-Oct-2018 8:11 
Mazda lover

Automobil: Mazda 3 BK (MZ-CD)
Ovaj Shell kod nas je zapravo Grcki Shell, a oni su fransiza. To znaci da prodaju gorivo iz svoje rafinerije koje ispunjava zahteve kvaliteta, plate licencu i brendiraju kao Shell.

Ni ja takodje nikad nisam osetio nikakve razlike sta god sipao. Sipam gde mi je najzgodnije i najjeftinije, a to je trenutno Petrol i nema nikakvih problema.

Ranije sam jedino kod Opela imao slucajeve da pali check engine kad sipam na NIS-u, ali to je bilo u vreme kada jos nisu bili Gazprom i kada nije bilo nikakvih kontrola kvaliteta. Verujem da sad ne bi bilo problema.

Offline Profile  
Reply with quote  
 Post subject:
PostPosted: 01-Oct-2018 12:39 
Mazda lover

Automobil: 2002 Mazda Premacy DITD
Dok su mi amerikanci bili u gostima, za tri dana sam presao 1200km, i imao sam priliku da merim od cepa do cepa. 266 predjenih kilometara sa 13.1L goriva i to onog najgoreg iz bosne, potrosnja dodje negde oko 5L, sa 5 putnika i prtljagom. Sumnjam da bi ovaj auto manje trosio i sa najkvalietenijim shell dizelom, a razliku u ceni ni da ne racunam. Litar goriva sam placao oko 120 din.

Offline Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 01-Oct-2018 12:53 
Mazdolicus Maximus

Automobil: Škoda oktavia 3 RS 2.0 tdi
igor_harris wrote:
Ovaj Shell kod nas je zapravo Grcki Shell, a oni su fransiza. To znaci da prodaju gorivo iz svoje rafinerije koje ispunjava zahteve kvaliteta, plate licencu i brendiraju kao Shell.

Ni ja takodje nikad nisam osetio nikakve razlike sta god sipao. Sipam gde mi je najzgodnije i najjeftinije, a to je trenutno Petrol i nema nikakvih problema.

Ranije sam jedino kod Opela imao slucajeve da pali check engine kad sipam na NIS-u, ali to je bilo u vreme kada jos nisu bili Gazprom i kada nije bilo nikakvih kontrola kvaliteta. Verujem da sad ne bi bilo problema.

Ja kako sam čuo kada sam bio u beogradu na nekom ručku, grčki Shell ne postoji. Sve Shell pumpe u Grčkoj je otkupila druga kompanija koja ima još nekoliko godina fore da koristi brend Shell u Grčkoj. Ne prodaju Shell već svoje gorivo. Ne ulazim u to kakvo je gorivo, već samo pitanje vlasništva.

viewtopic.php?f=195&t=48165

Offline Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 01-Oct-2018 1:56 
Mazda lover

Automobil: Mazda 3 BK (MZ-CD)
Te detalje ne znam, znam samo da to gorivo dolazi iz Grcke kod nas.

Offline Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 01-Oct-2018 3:28 
Mazdolicus Maximus

Automobil: Mazda 6
Ja sam u prethodnom postu objasnio svoje iskustvo sa Shellom upravo nasutog u Grčkoj. Ko je vlasnik . . . meni lično ne bitno .

Послато са SM-J500H уз помоћ Тапатока

Offline Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 381 posts ]  Go to page Previous  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

All times are UTC + 1 hour [ DST ]